Wszystkie chwyty gitarowe

Czy chcesz poznać wszystkie chwyty gitarowe?

Jak wiele znasz już chwytów? Chcesz poznać nowe? Interesują Cię nietypowe brzmienia, nowe melodie i ciekawe możliwości?

Jeżeli chcesz poznać wszystkie chwyty gitarowe jesteś w drobym miejscu, bo mogę Ci to umożliwić! Pewnie widzisz poniższy banner, który oferuje za darmo „Tabelę Chwytów Gitarowych” oraz kurs o chwytach.

To właśnie tam znajdziesz wszystkie chwyty gitarowe, których szukasz! Ponad 160 diagramów z najróżniejszymi możliwościami zagrania różnych chwytów.

Co więcej – cała tabela została przygotowana tak, że chwyty z każdego dźwięku są podzielone na osobne strony. Jeśli interesują Cię nowe chwyty od dźwięku A – możesz wydrukować sobie całą stronę i mieć przy sobie ponad 15 różnych sposobów na zagranie akordów z dźwięku A. Tak też jest z każdym pozostałym dźwiękiem i zestawem chwytów!

Tak więc jeśli chcesz nauczyć się wszystkich chwytów gitarowych to jest dla Ciebie idealna szansa. Wykorzystaj ją najlepiej jak potrafisz!

Kliknij tutaj i pobierz tabelę, by nauczyć się wszystkich chwytów!

 


Jeśli jesteś osobą początkującą, to być może zainteresuje Cię też poradnik o prostych akordach, dla osób, które dopiero zaczynają naukę gry na gitarze. Pokazuje on 7 podstawowych chwytów gitarowych i opowiada jak krok po kroku się ich nauczyć.

Myślę że bardzo Ci się przyda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *