Maj 24, 2018

Grzegorz Myszor

Gitarzysta, twórca bloga edukacyjnego ChwytyGitarowe.com oraz JakZagrac.pl

Nie od zawsze kręciła mnie gitara. Niegdyś było zupełnie odwrotnie – gdy słyszałem jak ktoś gra, wkurzało mnie to. Jednak coś się zmieniło i dostrzegłem urok tego instrumentu… a później zakochałem się na zabój. Można by powiedzieć ‚trudne małżeństwo’ na początku z którego wyrosła niesamowita relacja.

Również nie bez powodu te aluzje to związków, bo to emocje i miłość doprowadziły mnie do muzyki. Muzyka stała się dla mnie formą wyrażania uczuć i była najlepszym towarzyszem zawodów miłosnych czy innych sytuacji z którymi młodemu człowiekowi ciężko sobie poradzić.

Ba! Nigdy nie chciałem być gitarzystą. Chciałem być wokalistą, który śpiewa przed dziesiątkami tysięcy osób. Jednak mój głos w tamtej chwili nie pozwalał mi na jakikolwiek sukces. Gitara była tylko częścią mojej muzycznej pasji i pomagała mi tworzyć nowe piosenki. Ale marzenie by kiedyś zaśpiewać na wielkiej scenie pozostało… Może pewnego dnia je zrealizuję 😉

Zaś z zamiłowania do działania powstał projekt JakZagrac.pl, a obok niego ta strona – ChwytyGitarowe.com, która ma pomagać początkującym gitarzystom uczyć się pierwszych akordów i poznawać podstawy gry na gitarze.

Dzięki uczeniu innych sam bardzo się rozwinąłem. Każda kolejna piosenka, kolejny poradnik i kolejny kurs przybliżają mnie do tego, by zostać jednym z wielkich muzyków tego świata. Mam nadzieję, że przydadzą Ci się te materiały.